1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per ad-break shtetet e lejume

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 28 Qershor 2020.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tung

  e pash qe albania kosova sjon list per pranim ad-break fb.. a mujm me bo me shtete evropes e pagesen me marr kosov.
   
 2. Jack Fish

  Jack Fish Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po shtetet tjera mund i zgjedh veq duhet paypal , nuk e di nqs mund i merr pagesat ne ks
   
 3. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo vetem paypal por edhe payooner mundesh
   
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm per pergjigjet
   

Shpërndaje faqen

Loading...