1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje PDF ne wordpress me e mbush online

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 16 Shtator 2023.

 1. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  644
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  73
  Si munden me e bo upload nej PDF ne website wodpress po ate pdf me pas mundesin visitor me e plotsu mender edhe me dergu dhe me bo download. flm shume
   
 2. fatjonrragami

  fatjonrragami Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  Ka plugins, qe te lejon te behet upload pdf ne website
   
 3. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  644
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  73
  PDF po po ndonje plugin qe ai pdf mundet me u plotsu online edhe me u bo send . flm
   
 4. Freeman

  Freeman Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk plotesohet PDF online. Mund ta shkarkojne, ta plotesojne dhe pastaj ta ngarkojne perseri.
  Ose perdor ndonje Google Forms.
   
 5. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,262
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  258
  kjo esht zgjidhja me e mire
   

Shpërndaje faqen

Loading...