1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PDF compressor falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Poshnjari, 17 Qershor 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  kush deshiron program per te kompresuar file pdf mund ta shkarkojë falas si oferte tek PDF Compressor free download
  Oferta eshte e vlefshme deri me 28 qershor.
   
  ﴾.﴿ dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  e ke mbyt ne reklama :)
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Dalin automatike :D
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...