1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PCB creator me arduino

Tema tek 'Programim' e hapur nga Eronimaks, 2 Prill 2020.

 1. Eronimaks

  Eronimaks Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje uroj te jeni mire.
  Pom vyn pak ndihm, a ka dikush njohuri per PCB creator pom vyne per ni projekt
   

Shpërndaje faqen

Loading...