1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pc per video editor

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 3 Janar 2019.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  576
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh qfar pc më sugjeroni te blej per video editor hd dhe full hd dhe deri ne sa pare shkon nese din dikush.flm
   
 2. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  750 euro, te kushton nje Pc. Dmth nje ekran 4k eshte super per video editor. (Programe Profesionale) etj. A mundesh te me tregosh se cfare programi perdor per video editor. PM
   
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  576
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vetem shtepiza kushton 750euro
   
 4. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  @meteori tashi un kam marr nje shtepiz pc 400e te perdorur punon perfekt. Gjerat e reja kushtojn te kuptoj.
   

Shpërndaje faqen

Loading...