1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje PC Desktop HP - Pa zë nga Speakers ose kufjet (Windows 7)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Roxhers, 12 Qershor 2020.

 1. Roxhers

  Roxhers Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, kam nje problem me pc. Para pak ditesh kam bere format pc ne win 7... per rreth 2 dit cdo gje punonte mir tani kur dua te degjoj ndonje muzik ose dicka nuk ka ze as me kufje as nga bokset...kam pare shum video ne yt si mund ta rregulloj por asnje nuk ka funksionuar... a mund te me ndihmoj dikush?
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  a i ke te instalun driverat e zerit?
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,714
  Pëlqimet:
  1,192
  Pikë nga trofetë:
  243
  shiko Device Manager (sound, video)
  posto ndonje foto
   
 4. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Update driverat e zonit,
   
 5. Roxhers

  Roxhers Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po
   
 6. Roxhers

  Roxhers Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Update i km bo prap spunojn
   
 7. Roxhers

  Roxhers Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 8. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kliko me te majten tek ikona sound posht ne taskbar, kliko tek realtek dhe zgjedh realtek 2nd ndoshta aty osht problemi
   
 9. Roxhers

  Roxhers Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  shiko pak mesazhet po munde
   

Shpërndaje faqen

Loading...