1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje PC Defekt Nuk Dhezet

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga isarama, 4 Janar 2017.

1. isarama

isarama Anëtar Aktiv

Postimet:
    456
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    38
    Pershendetje It Shqip pc ka nje defekt nuk ndizet nuk jep shej vetem i dhezet drita e shymet ngjyra qe po dhezet e porokallt qa su dhze kurr asht sikur mos mi ardh rryma mir a monet me kan Poweri defek a qa qe mon dikush mem ndimu

2. Albi Bytyqi

Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,980
    Pëlqimet:
    91
    Pikë nga trofetë:
    68
    A eshte DELL pc?
    90% powe supply

3. isarama

isarama Anëtar Aktiv

Postimet:
    456
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    38
    po dell osht ma mur menja qe osht poweri defekt

4. Albi Bytyqi

Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,980
    Pëlqimet:
    91
    Pikë nga trofetë:
    68
    power e ki 100%, tash spo di sa fell munet me kon defekti po 50/50 jan gjasat mu rregullu kjo me defekt, perndryshe duhet me vendos te re.

5. edy007

edy007 Anëtari i muajit IV

Postimet:
    1,856
    Pëlqimet:
    178
    Pikë nga trofetë:
    108
    Pershendetje,

Pothuajse te ngjashem kam pas edhe une nje defekt ne PC tim vetem qe ka qene HP, nuk jepke asnje shenje ne monitor, vetem dritat e Pc ju ndezshin, por defekti kishte qene tek Kartela Grafike, une te kisha sygjeru qe ta provosh njeher Kartelen Grafike, gjeje nje sa me provu...

6. isarama

isarama Anëtar Aktiv

Postimet:
    456
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    38
    problemi isht ne pallak nuk e di qka po u ndreq flm krejtve per pergjigjje

Shpërndaje faqen

Loading...