1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje PC Defekt Nuk Dhezet

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga isarama, 4 Janar 2017.

 1. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje It Shqip pc ka nje defekt nuk ndizet nuk jep shej vetem i dhezet drita e shymet ngjyra qe po dhezet e porokallt qa su dhze kurr asht sikur mos mi ardh rryma mir a monet me kan Poweri defek a qa qe mon dikush mem ndimu
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,082
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  A eshte DELL pc?
  90% powe supply
   
 3. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  58
  po dell osht ma mur menja qe osht poweri defekt
   
 4. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,082
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  power e ki 100%, tash spo di sa fell munet me kon defekti po 50/50 jan gjasat mu rregullu kjo me defekt, perndryshe duhet me vendos te re.
   
 5. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje,

  Pothuajse te ngjashem kam pas edhe une nje defekt ne PC tim vetem qe ka qene HP, nuk jepke asnje shenje ne monitor, vetem dritat e Pc ju ndezshin, por defekti kishte qene tek Kartela Grafike, une te kisha sygjeru qe ta provosh njeher Kartelen Grafike, gjeje nje sa me provu...
   
 6. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  58
  problemi isht ne pallak nuk e di qka po u ndreq flm krejtve per pergjigjje
   

Shpërndaje faqen

Loading...