1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Paypal Vones Withdraw

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 1 Prill 2021.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje te gjithve
  sot me daten 01.04.2021, si qdo muaj te ri, paypali i bon withdraw-terheq vet parat tona ne llogari, por sot nuk i ka ber withdraw, a ju ka ndodhur edhe juve apo veq mu ?
   
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  913
  Pëlqimet:
  227
  Pikë nga trofetë:
  78
  as 1 shokit tem jo
   
 3. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  526
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  58
  Fest o sot e neser mos u ngutni meniher qka u bo .
   
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  dmth edhe neser ska kurgjo, veq masneser.
   
 5. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Transferimi u kry dje per arsye se me 1 prill ka qen fest !
   
 6. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  po dje me eshte kry edhe mu.
   

Shpërndaje faqen

Loading...