1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PayPal - Skadimi i Karteles

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga JetmirKs, 9 Shtator 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje ..

  Me daten 30 te ketij muaji i skadon Karteles sime bankare afati , e tash banka ma kish kriju nje kartel te re , por siq e verejta ajo i kish ndryshu edhe numrat e karteles , e tash pyetja ime eshte a duhet ti ndryshoj edhe numrat e karteles ne PayPal , apo vetem daten e skadimit ?
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by Poshnjari, 9 Shtator 2018
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  Best Answer
  Te gjitha. Do i besh si ato të bankes
   
 4. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk besoj qe duhet edhe numrat e Karteles.
  Ne PayPal po ma jep mundesin veq skadimin me ja ndryshu.
   
 5. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mbylleni Temen ..

  E morra kartelen e re ne banken Raffaisen , VISA Electron - Debit , e shtova ne PayPal , pastaj e fshina kartelen e vjeter , dhe gjithqka punoj perfekt ..

  JU faleminderit .
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  A nuk bëre si të thashë?
   
 7. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une se di qka ke dasht me than , sen ste kom kuptu ..
  Me rendesi problemin e zgjidha.
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  Dhe përgjigjja ime ishte
  Nëse nuk mbani mend pyetjen hidhini një sy atyre që keni postuar.
   
 9. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos e llogarit si ironizimit , por me te vertet ke dhan nje pergjigje shum te pa kjart , un spo e kuptoj qka ke dasht me than " Do i besh si ato te Bankes " , per kan e ke pas fjalen ???

  Nese ke mendu per Numrat e Karteles ateher e kuptoj , ama si te bankes po duket e pakuptimt .....

  Problemi u zgjidh , thjesht duke e shtuar Kartelen e Re , dhe pastaj te vjetren qe i ka skaduar afati ja kom be Remove dhe tani punon gjithqka perfekt ..
   
 10. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tema mbyllet dhe selektohet e zgjidhur, pergjigjen e duhur e ka jep antari Poshnjari.
  Per mua ishte pergjigje shume e kuptushme dhe e kjarte.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...