1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Paypal script

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Oscar, 24 Maj 2013.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Oscar

  Oscar Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Esht i interesuar dikush per kete script ?

  Pagesa : LR ose Vala
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Verejta e pare dhe e fundit eshte kjo, edhe njehere poston keso gjera do te perjashtohesh pergjithmon!
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...