1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PAYPAL PROBLEM Me Pagesa

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga aran92, 23 Qershor 2019.

Tags:
 1. aran92

  aran92 Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  E kum hap ni paypal Usa edhe me bajke shume mire per me ba pagesa me pranu etje tashe pom lyp mem indfiku edhe mi ka blloku do pare
  e une skom dokumta te amerikes po viq te Kosoves edhe ma ka blloku bilanc paypal part pomi shfaqen sa i kam por nuk muj me ba pagesa me to a ka naj mundsi mi nxerr qato pare
   
 2. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  168
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  ME QFAR KARTELE E KE HAP?
   
 3. aran92

  aran92 Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pa kartel viq me bilanc e kum perdore
   
 4. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese tu ka ba limited e nuk ki kredit kartel tane ne paypal , nuk munesh me i terhjek pa e konfirmu qe ti je qaj person nese e kishe pas te vendosne kartelen e kosoves tu kish ba limited per 180 dite , mas 180 dite te kishin dal paret ne kredit kartel.
   

Shpërndaje faqen

Loading...