1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PayPal pagesa per Web Designer Qe din mire.

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga merit0n, 4 Mars 2018.

 1. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Jam i interesuar per web designer qe din edhe vbulletin me perdor mire. Ne pm me dergo msg.
   
 2. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A ska asnje web Designer ketu a? Hmmm..
   
 3. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,
  Ne kemi mbi 2-3 vite eksperience ne front end development(web design) .. html/css/javascript/php. Na dergo mesazh ne whatsapp/viber per me shume info/projekt. +355 672640217
   

Shpërndaje faqen

Loading...