1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Paypal ne Kosove

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Panther, 15 Nëntor 2018.

 1. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje antar
  Deshta me ju pyt se a eshte e mundur hapja e nje llogarie te paypal ne Kosove,nese po ateher si mund te behet.
  Faleminderit
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 2. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ne Kosove nuk ben paypal por mundesh te country me zgjedh slovenia edhe me shkru numrin +386 nese e ki ipko e nese val monaco +377, sa per ta hap nje llogari. Mandej mundesh me i ndryshu kto te dhena.
   
  Panther pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...