1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Paypal ndihem per te hapur nje te ri

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga sweetgoni, 30 Prill 2020.

 1. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje deshta me ju pyet pse kur po du me hap nje paypal te ri kosova nuk egziston dhe te zipe code vetem me kater numera me shum nuk te jep mundesi
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sepse paypal nuk e njeh kosoven.
   
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  provo beje slovenia ose albania :) un kshu e boja :)
   
 4. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  A prish pune nese smundem me vendos zipe code dhe numerin e telefonit
   
 5. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  per kosov munesh me lan slovenia e adresen tone besoj tbon pa problem
   
 6. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une e kom qel para 1 muji Kosova eshte si Kosovo ne listen e shteteve tjera, zip kodin nuk e ka pranu 10.000 veq u met aty 1000 ama po funksionon me ble sene online pa problem.Edhe numrin e telefonit ma ka pranu normal me Monaco +377, sepse +383 nuk figuron ne ate liste.

  Print screen :
  https://postimg.cc/sM4TTzWg
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,058
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qfar kartele e ke lidh a ke bo withdraw n to nej her ?
   
 8. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ku munesh me ble me paypal ?
   
 9. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ciles do kompani qe i figuron menyra e pagese qe e ka edhe me paypal mundesh me ble.
   
 10. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me kartel Visa, jo me terhjek nuk kom terhjek.
   
 11. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,058
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Une e kom pas AL 3-4 vjet kaniher ko marr pagesa bojke mire pa nr telit , po shkova e bona bussines edhe meniher ma bllokun ,
  kshtu qe bussines mos e bo si kshill prej meje .
   
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bisnes e bene nese ploteson kushtet jo nese ke dëshirë.
   

Shpërndaje faqen

Loading...