1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Paypal në Kosovë

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga armend.durmishi, 19 Dhjetor 2016.

 1. armend.durmishi

  armend.durmishi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  43
  A ka dikush ide se qysh munesh me qel Paypal në Kosovë a nashta nuk munesh me qel hiq?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Thjesh shkon te webi i paypal edhe a krijon ni account, meniher munesh me perdor per transfere. Ki mundsi me lidh me credit card edhe me transferu pare prej bankes n'paypal ose t kunderten.
   
 3. armend.durmishi

  armend.durmishi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  43
  Po e di ama nuk lidher se aj kodi nuk vjen


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Une spo ju kuptoj dove qe edhe pyetni edhe pergjigjen e jepni vet..

  Ke rreth 10 tema lidhje me PayPal ne Kosov , edhe bon 100 % ..
   
 5. armend.durmishi

  armend.durmishi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pytja osht se a ka naj bank nkosov qe e ka ket mundesi


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 6. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cilin shtet duhet me caktu pasi qe nuk eshte Kosova
   
 7. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  191
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Raiffaisen bank, thjesh i telefonon masi ta fusesh kartelen ne paypal, ata ta japin kodin e verifikon, vetem kaq.
   
 8. armend.durmishi

  armend.durmishi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  43
  E kshtu bon Faliminderit shum


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 9. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  po shum her e kemi cekur qe kete mundesi ta jep Raffaisen Bank ( VISA Electron)
   
 10. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  191
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me qfare kartele po don me qel ti ?
  Pasi shumica e kartelav ne kosov jon veq per terhjekje parash, per blerje online eshte visa electron, ata nuk mujn me kriju 1 kartel enkas per persona tpaypalit
   
 11. armend.durmishi

  armend.durmishi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  174
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  43
  Po veq me lidh me qu pare prej karteles npaypal sa me mujt me ble online diqka me mush paypalin pare


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 12. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  191
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Antari me lart qe beri ate pytje i ktheva pergjigjje, sa per transfere me i terhjek dhe ble online permes paypali te bon visa electron, nese merr ndonje para te mire ne paypal mundesh me i terhjek ne bank permes visa electron.
   
 13. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  haha gabim je se une skom ber pytje , po i kam treguar antarit me lart qe ka pyt , se spaku 2-3 tema i kom hap per PayPal ne Kosov si me aktivizu ..
   
 14. shkelzeni04

  shkelzeni04 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une kam bere transfer me Kartel te BKT PRIMA ne Kosove, Gjilan kam transferuar te hollat nga Paypal ne kete kartele, shume thjesht eshte te llogaria paypal ja jep te dhenat e karteles tende ku mundesh edhe te shpenzosh nga ajo kartel por nese ke te holla ne Paypal i bene withdraw ne kartel , brenda sia secondash te transferohen .
  KLM
   
 15. art2020

  art2020 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Cilin shtet me selektu?
   
 16. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  E selekton shtetin Albania

  Problemi eshte qe nese ki qarkullim goxha te pareve ne accountin tond, atehere paypal ta limiton ate edhe te kerkon dokumente identifikimi per verifikim, ne kete rast ti duhesh me jau deshmu qe je nga Shqiperia, nese mundesh me bo kete, atehere ski me pas problem, por nese jo atehere e ke honger!
   
 17. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  91
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  a ka shanc paypali mu lidh me adsens
   

Shpërndaje faqen

Loading...