1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Paypal me mastercard ose payoneer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 25 Qershor 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  A e ka provnu nej kush edhe a i ka bo paypal me mastercard nese po me cilen bank.
  Dhe a ka provu nej kush me payoneer nese po me qfar shteti flm
   
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, paypal nuk po funksionon me mastercard nese country e ke zgjedh Albania vetem me VISA.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me Country tjeter me mastercard t payoneer a bon ,
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Funksionon mastercard

  [​IMG]
   
 5. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mastercard pot bon ne country albania a?
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Albania , me cilen banks ks , withdraw a pot funksionon .
   
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po


  Mastercard e kam te gjermanis jo tks. Punon edhe deposit edhe withdraw.
   
  getrich pëlqen postimin.
 8. Gazi22

  Gazi22 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  VISA - Raffaisen Bank Kosova
   

Shpërndaje faqen

Loading...