1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur PayPal card confirm

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga orani, 13 Gusht 2019.

Tags:
 1. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përshendetje!
  Kam nje problem në lidhje me PayPal, nuk po mundem me bo confirm kartelen po thot kshtu:

  Your card was declined by the issuing bank. Please try a different card or contact your card issuer with questions.
  Kam kontaktuar banken Teb po ata ide spo kan.
  Nëse ndokush ka naj ide ju lutem të pergjigjeni.
  Faliminderit
   
 2. Best Answer:
  Post #6 by Rafet Maxhuni, 13 Gusht 2019
 3. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  208
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese e qet card was declined kartela nuk ka pare vendosi se paku 5 euro depozit, se paypal i nal 1.99$ pasi e konfirmon kartelen kthehen prap.
   
 4. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Gameover ka para në kartel
  Faliminderit
   
 5. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  208
  Pikë nga trofetë:
  73
  A osht kartela visa apo master?
   
 6. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  GameOver kartela ësht MasterCard
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  661
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  Best Answer
  me star card ban e jo me kartela tjera ne TEB un me Star Card e kam konfirmume
   
  Leon Haziri pëlqen postimin.
 8. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Rafet Faliminderit shumë problemi po me duket kuka të debit kartela e provova me starCartel e konfirmova super Faliminderit shumë
   
 9. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me debit kartel TEB e kam pas konfirmume po nuk e di me ka hequr kete mundesi tash prap po me kerkon Konfirmimin error thirra ne banke atje kodi po shkon por nuk me jep mundesi me dhene ate kode .

  Me startkartel qysh po funksiononi ne withdraw nese keni limitin 300 ose 500 eu dhe keni pa shpenzuar ku shkojne paret e withdraw .
   
 10. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  661
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ska gje vetem mos harro kur te qel paypal qele veq prej shpije e jo neper internet caffe apo ndokun tjeter me ba login se me qel prej rrjeteve te ndryshme ta qet limitin e tani ti smundesh me i qu dokumenta e ta bllokojn krejt se cdo dokument qe te qon e qet Rapublika e Kosoves e Kosova seshte ne listen e shteteve te pranume prej paypalit
   

Shpërndaje faqen

Loading...