1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payoneer Withdraw urgjent

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NorMan, 1 Shtator 2020.

 1. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  359
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh shpresoj qe te jeni mire me shendet te gjithe.

  Kam nje pytje rreth payoneer withdraw account, ma kan aprovu bank account te kosoves 'Raiffeisen Bank'.
  Po kur shkoj Withdraw/To Bank Account sme del banka per withdraw veq Manual Withdraw po edhe aty spom lep mundesi hiq me bo withdraw, a ka mundesi mem nimu dikush ne kete aspekt!
   
 2. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk pranojn banka tKosoves, vlla. Aty tdoket qe e kan pranu, po ski shanc me bo withdraw, kshtu qe nese don mi bo paret withdraw, e porosit kartelen edhe tvjen brenda dy tri ditve me post DHL per 40 dollar qe ti merr masi te aktivizojsh (pervoj personale) ose pa pare brenda kater jave qe ka mundsi edhe mos met ardh shkaku qe shum kan porosit e si kan vnu nperdorim.
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  30$ osht aktivizimi
  https://prnt.sc/uh7cge
   

Shpërndaje faqen

Loading...