1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payoneer Update

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga KastriotKoti, 27 Qershor 2020.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e di vlla, veq e pash thash ta shperndaj me juve.
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  316
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Aty qka e lexova thoshqe qe veprimtaria do te vazhdoj njejt perseri , shpresojm neser kush ka kartel para ta provoj a po bon me terheq t pakten
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,802
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  83
  SIgurtisht qe mundesh me terheq , qart eshte njoftimi .
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  563
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  A ka provu najkush me terheq prej dje me kart payoneerit edhe a i ka funksionu?
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Une e kom provu sot me bo terheqje vetem per me ju trengu ne forum dhe ka funksionu .
  Suksese gjithve .
   
 6. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sa tarifë t’i merr payoneeri me bo withdraw Me karte te payoneerit ne Automat ne Kosovë?
   
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me 6 Korrik rregullohet gjithqka.

  kshtu me derguan leter payoneerit.
   
 8. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje prej kartes se payoneerit mi terhjek ne Atm ne kosove sa ka tarife Payoneeri ( pra sa pare ti nal)?
   
 9. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje prej kartes se payoneerit mi terhjek ne Atm ne kosove sa ka tarife Payoneeri ( pra sa pare ti nal)?
   
 10. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje prej kartes se payoneerit mi terhjek ne Atm ne kosove sa ka tarife Payoneeri ( pra sa pare ti nal)?
   

Shpërndaje faqen

Loading...