1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payoneer terheqje

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga KastriotKoti, 26 Gusht 2019.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje vllazni e kom 1 account payoneer qe kom punu maheret me ads e kom pas tlidht po mi ka skadu afati e kom porosit karten tjeter po problemi osht qe pagesa mka dal ne ate kartel qe i ka skadu afati jo ne kto te rejen i njejti account osht normal i njejti IBAN pom habit pse mka dal aty pagesa edhe me ket kartelen e re i kom 0 lekt spo muj mi terheq mendova masi osht i njejti IBAN edhe normal masi ka skadu ajo kartel mundem me t'rejen me bo terheqjen amo per fat t'keq smujta a keni naj ide qysh mja bo vllazen ?
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,595
  Pëlqimet:
  452
  Pikë nga trofetë:
  178
  Kartat e kreditit ato numra qe i kan aj osht si kod identifikus se ke nga cila llogari bankare kan me u terheq paret nese ti bon nji pages ose ke cila llogari kan me u depositu paret nese aj numer skadon thjesht bohet jo aktiv po nuk mundet nji klient tjeter me e mar at numer sepse ka raste kur skadon karta dhe dikush ti kthen paret nese ty tka skadu dhe dikush tjeter e ka mar at numer i mer aj paret pra banka e len thjesht jo aktiv nuk e bon delete krejt se nese do e kish bo delete ka pas me ja kthy paret adsenses ose ka pas me i mar naj tjeterkush po perderi sa ty tkan dal nllogari npayoneer dmth qe mundesh me i mar ato pare thjesht shko ke payoneer live chat dhe shpjegoja cfar ndodhi dhe qe spo mudesh me i terheq do pare prej karteles te re.
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Te njejten gjo e bona vlla hina Live chat se niher nuk ma pranun mu desht te pres 2-3 ore pastaj i kontaktova prap jau spjegova problemin edhe u zgjidh gjithsesi faleminderit.
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
 4. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  297
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mfal vlla a bon me dit per sa dit tka ardh kartela e re, dmth qikjo qe e ke porosit masi ti ka dal afati t vjetres?
   
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  2 jav max 1 muj vjen vlla amo mu mka ardh per 2 jav
   

Shpërndaje faqen

Loading...