1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payoneer smundem me qel,account disabled

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetliri1112, 8 Gusht 2019.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qdoher kur pe qeli account meniher disabled po ma ban sdi pse?

  Kush din zgjidhje?
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,390
  Pëlqimet:
  1,945
  Pikë nga trofetë:
  348
  Ne nuk e dim, duhesh ti pyesesh ata ne support.
   
  bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...