1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payoneer per te dhenat e rej

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga BRBRB, 7 Prill 2021.

 1. BRBRB

  BRBRB Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershedetje ne payoneer per me marr pagesa prej adsense e kam okej po tash m erdh ni email qe te dhenat e bankve per withdeaw kokan ndrru a duhet mi mdrru edhe ne adsemse ju lutem me tregoni flm
   
 2. BRBRB

  BRBRB Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  A ka nej ndihm a jo ? a mi ndrru t dhenat n adsense a mi lan qysh jan kon
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,125
  Pëlqimet:
  270
  Pikë nga trofetë:
  163
  Gjithve ku ka shku emaila qe per me pranu pagesa jan bo te dhenat e reja , po nuk e di a duhet me i ndrru a jo ne adsense valla
   
  BRBRB pëlqen postimin.
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,734
  Pëlqimet:
  694
  Pikë nga trofetë:
  243
  Per kureshtje u futu ne nje llogari qe e kom moti e pash qe per euro ishin bere dy llogari per me terheq parat , po nuk besoj qe duhet bere ndonje ndryshim , nese ate llogarin e terheqjes te vjetren e largojn ather beje update ose e bojn ata vet .
   
  BRBRB pëlqen postimin.
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Tash e hulumtova vlla pagesat kryhen edhe ne ket kart pa problem ska nevoj per naj update.

  https://payoneer.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/18786#Wirecard

  You can continue to receive payments to your Wirecard EUR receiving account from any of the approved payment sources listed below. If you are receiving payments from another payment source, please see this question for details on what you can do to continue getting paid.

  Amazon
  Cdiscount (including Cnova Pay)
  FNAC (including Darty)
  Google
  Klarna
  MANGOPAY
  ManoMano (including Colibri)
  Mollie Payments
  Rakuten
  real.digital
  Stripe
  Vonmählen
   
  Last edited: 7 Prill 2021
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,734
  Pëlqimet:
  694
  Pikë nga trofetë:
  243
  Masi edhe te dhenat e vjetra jan dmth kan hap account 1 per me pranu , skeni nevoj me bo ndryshime , po nese nej kush ka ads GE ose nej shtet tjeter qe ka euro pare , ta provon me ket banken e re a po ja pranon besoj qe duhet me pranu edhe ADS nese eshte GE keto infot e reja me kete bank ne Irlan a ku ishte .
   
 7. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  474
  Pëlqimet:
  95
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te une euro zone dyjat pi qet qe dmth bon per krejt shtet qka kan euro edhe jan europ.
   

Shpërndaje faqen

Loading...