1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payoneer ne Kosove, bankat Kosovare

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Xhafer Gashi, 6 Shtator 2019.

 1. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  nese nuk ki hapsire me prit, porosite kartelen me DHl edhe tvjen mrena dy dite edhe i nxjerr pa problem ncilendo bank tKosoves po foli prej pervojes. Dikun 40$ tkushton edhe ti nal masi tvjen kartela nshpi.
   
 2. Xhafer Gashi

  Xhafer Gashi Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  26
  Flm shume per pergjigje.... edhe sqarimin... tashme veq se i kam porosit kartelat...
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje! Une e kam porosit kartelen qe 1 muj e ma teper hala s me ka ardh qka me ba? A i ka ndodh naj kuj njejt?
   

Shpërndaje faqen

Loading...