1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payoneer ndihme

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NorMan, 4 Prill 2021.

 1. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh, kam hap visa raiffaisen bank kosove po du me shti ne payoneer me bo withdraw paret nto po nuk po e gjej Kosoven kerkun? a di dikush qa me bo?
   
 2. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Duhet ta lidhesh me credit cartel dhe jo me debit
   

Shpërndaje faqen

Loading...