1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payoneer card per Instant

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga M.L, 13 Janar 2020.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje,

  Nse ja filloj prap me Instant, pra faqja esht e aplikushme per instant cka duhet me vendos aty kredit kartel apo paypal ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mesa di nuk mund të vendosësh kredit karte per tu paguar, por llogari bankare. Vendos më mirë paypal nëse nuk ke probleme me paypal.
   
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  Jam ne Kosov, si tja bej ?
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  ?
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e di për kosoven, atë që di është se kosova ka probleme me paypal dhe ka mundesi që ta bllokojnë llogarine e paypal.
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  POr un kam nje person qe jeton ne GJermani a mundem me lidh instantin me paypal
   

Shpërndaje faqen

Loading...