1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Paymenti ne adbreak .

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Albozr, 4 Janar 2019.

Tags:
 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Te gjith ata qe kan probleme Me Paymentin e adbreak psh ekemi shenu gabim doni me ndryshu apo diqka te ngjajshum mund tjau ndrroj normal FREE
   
  rockstar, Faton salihu dhe Leon Haziri pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...