1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payment Processor per Maqedoni

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga notime4u, 14 Shkurt 2020 në ora 10:46.

 1. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  A din nodkush naj Payment Processor per ketu ne Maqedoni, se ska shum opsione.
   

Shpërndaje faqen

Loading...