1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Payment Gateway Maqedoni

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga clm, 15 Qershor 2019.

 1. clm

  clm Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mirdita , desha tju pyes nese dikush din ndonje payment gateway per maqedoni per Online E-commerce store.Nese dikush mund me ma tregu ndonje opcion dhe se si ta aktivizoj.Kam provu 2checkout por dokumentat dhe informacionet qe kerkon jan te teperta edhe pas dergimit te tyre nuk aprovojn.Çdo ndihm eshte e mirpritur.Faleminderit
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 2. clm

  clm Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. clm

  clm Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 4. clm

  clm Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3

Shpërndaje faqen

Loading...