1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Password,Snapchat

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Besarit, 24 Maj 2019.

 1. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendentje !

  E kom haru password te snapi 'MY EYES ONLY' dhe tash a mundet ta zhbllokoj ose mi mar fototprej aty,sepse me e bo forget tani fshijen krejtfotot qe jon aty:/..

  Ju faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...