1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Partner per Dropshipping

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Vlerxo, 4 Korrik 2019.

Tags:
 1. Vlerxo

  Vlerxo Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje!Pasi kam hulumtu shum ne internet kom shfaq interesim ndaj dropshipping.Ajo eshte nje nder metodat me fitimprurese te kesaj dekade.Por pjesa administrative me duket shum e komplikuar dhe besoj qe mduhet ndihm prej dikujt qe ka eksperienc.Un jetoj nkosov amo do shkoj ne Amerik pas nje muaji ku do qendroj 2 vjet dhe nashta vendosja atje do ma bej shum ma te lehte punen me dropshipping.qka po kerkuj un eshte dikush qe merret me dropshipping qe nashta mem jep informata,ose thjesht me bo naj marrveshje qe bashk me arrit sukses.qka mkarakterizon mu prej "partnerav" tjer nqit biznis qe po synoj me nis me najkon prej jush o qe kom njohuri shum per social media ku kam edhe faqe instagram me shum followers,ne amerik po shkoj me studiu IT ku besoj do marr shum informata qe na kishin ndihmu edhe jom shum e interesume per dropshipping.Kush ka deshir me u bashkangjit ose pakten me bo naj bised rreth ksaj teme kisha dasht emailin ose naj menyr tjeter kontaktuse mema shkru ktu edhe ju flasim me pas.
  Faleminderit.
   
  eCommerceAcc pëlqen postimin.
 2. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  256
  Pikë nga trofetë:
  83
  Dropshipping s ' eshte aq e lehte siq duket , sidomos pjesa me klient problematik, vonesa , refunds, positive reviews , marketingu per shitje ,etc..
   
  DarKr0x dhe Vlerxo pëlqejnë postimin.
 3. Vlerxo

  Vlerxo Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po qata po kom problem mja nis se skom provoj e mduhet najkush me eksperienc qe mkish kallxu qysh me vepru nksi raste plus edhe qysh thash punt administrative pagesa etj
   
 4. Nickmd

  Nickmd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Punoj me dropshipping qe 2 vite, nese je interesuar per pun me komision (me perqindje per qdo shitje qe e sjell) mundemi me bisedu, perndryshe perdori Facebook Ads per advertising, ndersa per pjesen nese don me hap ni dyqan (preferoj Shopify, por eshte problem tek pjesa e payment providerit, Shopify Payments kerkon SSN, edhe pas ni kohe qe fillon me ba shitje ti kerkojn te dhenat e firmes (duhesh me pas firm te regjistrume), e njojta vlen edhe per PayPal. Poashtu duhesh me pas ni kartel (jo te kosoves) qe ski limit per blerje dhe shitje e nese don me punu me paid traffic osht problem me pas fitim per shkak qe ROI (Return on Investment) ne Facebook Ads osht minimale, psh te shkojn 10 dollar per me shit ni produkt qe e shet 20$, pastaj aty hin edhe Payment Provider Fees, Product Cost etc. Muj met ndihmu me te dhan disa tips edhe me ti kallxu disa youtubera qe jon ma legit per ket pun, prej te cilve kom msu ne fillim.
   
 5. Vlerxo

  Vlerxo Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Si proces e di qysh shkon se edhe un qashtu kom kqyr shum youtube po punen administrative,pagesat,ads,qisi sene ligjore smi rrok.po kisha dasht me fol me ty qe spriton mem nimu najsen thanks!
   
 6. eCommerceAcc

  eCommerceAcc Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Peshendetje, a jeni ende e interesuar per bashkpunim ne dropshipping?
  Faleminderit!
   
 7. Vlerxo

  Vlerxo Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Give me a social media ku mujna me fol
   
 8. eCommerceAcc

  eCommerceAcc Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  I dont use instagram or fb
  Do you have a whatsapp or viber or email at least, it would be good if we could talk in one of these platforms.
   
 9. eCommerceAcc

  eCommerceAcc Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 10. Ermanda

  Ermanda Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Te lutem jam e interesuar a mund te me tregosh youtube te disa personave per sa me shum info
  do ta dija shummmm per nder
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 11. tryordie

  tryordie Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje antare te forumit iT Shqip.
  Mos ndonjeri nga ju merret me dropshipping *shopify*.
  Te me shkruaje pak ne dm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...