1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Paketa me butona shqip per MyBB

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga amarsyla, 6 Nëntor 2011.

 1. amarsyla

  amarsyla Anëtar Aktiv

  Postimet:
  430
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  E krijova vllazen kta per forumin tem, por thash te shperndaj edhe me juve sepse ka ndokush qe i vyn. kjo, perveq qe mund te perdoret ne MyBB, mund te perdoret edhe ne forume dhe uebfaqe tjera sipas deshires suaj. Shpresoj te ju pelqejne.


  Sharko:
  Code:
  http://www.mediafire.com/?ug8bbhw96ku7nd0
   

Shpërndaje faqen

Loading...