1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pak ndryshim te ky dizajni

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga itune, 24 Prill 2017.

 1. itune

  itune Anëtar Aktiv

  Postimet:
  314
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese mundeni veq tekstin ( Golden Music Night ) me e fshi, mirpo kete ngjyren mprapa tekstit me e lan te njejt edhe nese mundeni me ma dergu fajllin .psd.

  [​IMG]
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448

  Attached Files:

  itune pëlqen postimin.
 3. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
 4. itune

  itune Anëtar Aktiv

  Postimet:
  314
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...