1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Paguhen njesoj Faqet e filmave?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 28 Mars 2021.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!

  A paguhen njesoj ata qe kane vizitor te huaj vs ata qe kane vizitor AL,
  behet fjale me streaming movie ileagale me reklamat e mgid + adskeeper
   
 2. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk e di 100%, por logjikisht JO. Sepse askush nuk do paguaj njesoj per nje vizitor Nga AL, bangladesh, indi, etj se nje nga USA, UK.
  Sado rreklam i keq apo mashtrim apo cfar do qofte. Ato e kan biznes
   
  miraxh dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  834
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
  jo se besoj te paguhen njesoj
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Jo normale qe jo
   

Shpërndaje faqen

Loading...