1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Paguaj per postim Lajmi

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga AVM Digital, 30 Prill 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nqs ka dikush naj portal te madh (vecanerisht per showbizz) paguaj per lajm. Lajmi ka te bej per nje New artist dhe kush ka portal e paguaj per Postim te lajmit ose dhe e ndihmoj me cka ti duhet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...