1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pagesat ne adbreak?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 11 Qershor 2019.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qysh me dit kur dalin pagesat ne adbreak?
  Ma shum se 150$ i kom bo me adbreak.
  https://imgur.com/55RaMGc
  Ku duhet me kqyr a jen nis paret bank e kom te lidht me payoneer.
   
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...