1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pagesat mujore nga Google AdSense Pyetje/Pergjigjeje

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga sg1, 22 Janar 2016.

 1. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  skan dal te shumica jo ralll nej kund
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  hala jo sdi qka u bo
   
 3. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  As mu
   
  BiTiMoBiLe pëlqen postimin.
 4. Riki.xh

  Riki.xh Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  pej kahit je haver , tshoh se veq per YT interesohesh
  a ke naj channel te mire apo bon share videot neper social network ?
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 5. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk i boj valla kurr share As edhe niher qe 4-5 vjet punoj me Yt rregullisht , automatikisht dhezin , po kohve tfundit kom ps probleme me njo 30 channela
   
 6. magica blue

  magica blue Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje , kush me ndimon do ja dij per shum falemderit , me duhet nje liste pagesash per 3 muaj mbi 500 euro me duhet per screnshot per me me pranu adverten ! Falemderit kush me ndimon
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  A ju kan dal pagesat adsens ket muaj apo jo, zakonisht me 21 dalin sot 23 dhe skan dal hala
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po çdo muaj të njëtën gjë do themi? Google i kryen nga dt 21-25 në bank shfaqen nga 1-5 ditë pas pagesës.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ka ndodh te vonohen edhe me heret, por ashtu kur mesohesh me ti qit 90% te rasteve me 21 te shkon ne mendje te besh nje update ne forum ha ha.
   

Shpërndaje faqen

Loading...