1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pagesat mujore nga Google AdSense Pyetje/Pergjigjeje

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga sg1, 22 Janar 2016.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  prej korrnes .. po ashtu mka ndodh mu muajin qe shkoj . :S
   
 2. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mos na ndjell ters :p
   
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  ska lidhje me ban o bos, kjo :/ . sonte ju dalin te gjithve , mos sonte neser.
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Une cuditem :) Kam pas x accounts kam punuar me rregulla.
  Te punosh me rregulla dmth qe duhet te kesh nje account dhe vetem nje.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 5. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Automatic payment pending: Wire transfer to bank account
   
 6. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  a i dolen kuj ne banke (reiffeisen bank shqipri) pasi desha me i marr sot edhe akoma skan dal e banka mbyllet ne 1 :/
   
 7. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jovlla ende ska asgj
   
 8. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  aha ok thash se esht veq prob i imi pasi gjithmon kan dal ne 9 te mjesit e sot ponun nejse kiamet te henen tani :)
   
 9. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Besoj meqe eshte e shtune e djel.
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po shikoni ebanking , nese ju kann dal bankomatat punojn 24h / 7
   
 11. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  me e banking e kontrolloj , por kam dy llogari nje ne euro edhe nje ne lek , per me terheq parat me bankomat mundem vetem tek kjo e lekut , ndersa eurot vetem tek arka e bankes, nejse se akoma skan dal po tashi kan koh deri te henen
   
 12. Barcelonist111

  Barcelonist111 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  - A o ala dikush tu punu me naj CJ ?
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  a i dulen nej kujt leket sot ?
   
 14. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nuk ka pagesa sot, sepse eshte vikend.
  Fillojn pagesat nga neser besoj.
   
 15. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Yyyy urime shoku paske kap do lek tmira
   
 16. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  A je tu e pa vitin ??
   
 17. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shpesh jon bo t shtuneve , t dilleve nuk bohen.
   
 18. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Te shtuneve jan bo, ndonjehere shkaku qe ne USA, jan mbas neve me kohe, dhe prandaj tu ka dok qe i kan lishu te shtunen, a ne fakt ata atje i kan lishu te premten.
   
 19. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Haha bro ti ke repliku nga neser , neser e Diel osht .
  Kam nje shok ne Ge t shtuneve kur qellon mas ores 22:00 gjithmon i bohet paymenti .
  Sidoqoft ska lidhje per 2-3 veq ishalla kan qka me marr antart . Suksese
   
 20. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po mo para 1 muje ,
  po mo para 1 muje ,
   

Shpërndaje faqen

Loading...