1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pagesat mujore nga Google AdSense Pyetje/Pergjigjeje

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga sg1, 22 Janar 2016.

 1. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,674
  Pëlqimet:
  972
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tung te gjithe antarev, kete Teme e hapa ketu, qe te gjithe antaret te pyesin dhe te pergjigjen per pagesat mujore nga google adsense, sepse cdo muaj po hapen tema nga antare te ndryshem duke pyetur, a ehste bere pagesa, edhe sa behet etj.

  I kisha lutur te gjithe antaret qe te postojn ketu cdo pytje qe ka te beje me pagesat nga google adsense

  Dhe nese ndonje antar hape Teme te re, mos i jepni pergjigjeje por drejtojeni tek kjo Teme, qe te jene te gjitha pyetje/pergjigjet per pagesa ne kete Teme!

  Mire u ndegjofshim!
   
  lama, Musta B, Ervis Roci dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Ka kaluar pagesa tek Google Adsense, por ne BANK nuk ka kaluar akoma. Dini gje kur kalojne ne BANK
   
  magica blue pëlqen postimin.
 3. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  brenda 2-3 diteve do te vjen mesazhi ne TEL se kan ardhur parat nvaret se nga cili shtet je PSH ne Maqedoni vjen mesazh pas dates 21 diku me 23-24 thot te kan ardhur keto para...
   
  Muli01 pëlqen postimin.
 4. Marseli

  Marseli Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk eshte bo akoma fatura e google[​IMG]
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,742
  Pëlqimet:
  699
  Pikë nga trofetë:
  243
  i paskee kapp kete muajj mire do leke te mira , ne krahasim me muajin e kaluar , kjo osht aryea qe ti kan vonu
  po sot sigurt bohen pagesa .. i gzofsh
   
 6. Marseli

  Marseli Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
 7. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Ne Shqiperi jetoj. Di gje se kur mund te vi mesazhi.
   
 8. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Nese ti cojn GOOGLE brenda 2-3 ditve dot vij mesazh ne tel dhe do shkosh ne bank mundesh me i marr LEK, se ktu MK duhet prit edhe pasi vjen mesazhi nja 5 dit per me i nxjerr EURO a DENAR menjeher... atje nuk e di si eshter per EURO se a mundesh mi nxjerr menjeher apo duhet prit disa dit....
   
  Selim Baruti pëlqen postimin.
 9. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,742
  Pëlqimet:
  699
  Pikë nga trofetë:
  243
  Kjo osht opcion i disa bankave , pra mundesh me pagu ni sherbim ose kan free edhe per qdo transfer qe te behet ne llogari te njoftojn me sms .
  Nuk e kan gjitha bankat ..
  Po thjesht futu n gmail , kur te vjen email . good news parat ne llogari i i ki . :D
   
 10. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne Raiffeisen kane kaluar sot.
   
 11. Tripx

  Tripx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ne Shqiperi e ke fjalen ?
   
 12. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po ne Shqiperi.
   
  Tripx pëlqen postimin.
 13. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Ky email me ka ardhur [ Good news! On Jan 21, 2016, we sent you a payment for your Google AdSense earnings. ]. Shkova tek BANKA por leket nuk kishin kaluar ende.
   
 14. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ja te thash un duhesh te pritesh pak 2-3 dit max 5dit dhe patjeter duhet te vij pagese nese nuk te vjen ateher problemi eshte te banka
   
  Selim Baruti pëlqen postimin.
 15. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,742
  Pëlqimet:
  699
  Pikë nga trofetë:
  243
  shoki ktu banka bojn hajgare me klientin ,
  sepse nese google thot payment u kry , banka deri sa ti rregullon ato punt e vetaa
   
  Selim Baruti pëlqen postimin.
 16. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,261
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  258
  bankat duhet ta pranojn per me tu shfaq ty ne llogari edhe kjo zgjat 24-48 ore

  Un personalisht perdor ebanking per credins bank edhe i shikoj shumat ne llogari cdo dit me humbin 20-30 cent deri ne 5 euro perniheri nuk ngel gja ke historiku i veprimev si me than se ishin komision veprimesh thjesht se bankat na vjedhin

  edhe ne transfertat e googles kush i ka llogari ne lek ju majn i pjes tmire per 300-400 euro mbajn diku ke 15 euroshi (ke shuma e konvertimit)
   
 17. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,742
  Pëlqimet:
  699
  Pikë nga trofetë:
  243
  E vertet qe bankat vjedhin ekstrem klientat , mirpo kur te vjen email qe payment u kry , thjesht shuma e paras ka arritur ne llogari bankare ,
  mirpo banka pastaj i ka ato procedeurat e veta sa % me i ndal edhe me i rregullu statistikat e veta .
  Kjo osht pra .
  Suksese
   
 18. etnosimi

  etnosimi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  120
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A eshte najkush qe akoma si kan dal paret ?
   
 19. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,674
  Pëlqimet:
  972
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo ndodh fatkeqesisht ne Kosove/Shqiperi/Maqedoni sepse ne CH edhe 0.10 ti transferon, se leje mo me te nal nga shuma totale!


  Mendoi qe veq atyre qe do iu rikontrollohen fitimet nuk iu kane dalur ende ne te kunderten transferat jane kryer!
   
  bmwplako pëlqen postimin.
 20. Marseli

  Marseli Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Akoma nuk kan dal mujn tjeter besoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...