1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pagesat e Adsense ne bankat shqiptare

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga albani99, 21 Nëntor 2018.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  hahah bro qato 50 euro a po mi qon me WU a qysh hahah
  suksese gjithve iu thash qe mbas ores 1-2 bohen
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  939
  Pëlqimet:
  649
  Pikë nga trofetë:
  173
  Heres tjeter po ja qellove do ti dergoj , paret ne mengjes kan ardh n ora 9. :p
  You said: une po mendoj qe ka ora 2-3 e nates do behen pagesat
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  haha hajgare bro , po mas ore 1-2 ja kan nis mi lshu te te gjithe dhe ne mengjes gjith i kan pas ne konto .
  suksese vlla
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ne payoneer hala skan dal veq po shpresoj qe neser ose masneser dalin.
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  939
  Pëlqimet:
  649
  Pikë nga trofetë:
  173
  Ne payoneer dalin sod vlla sepse ne amerik eshte koha 7 ore mbrapa kshtu qe nga ora 3-4 masdite dalin sa te hapen bankat ne amerike ne mengjes.
   
 6. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Zakonisht masi tkryhen pagesat mka vonu 2-3 dit per mem dal npayoneer ishalla i qesin sot vlla.
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk është puna të dalin në bank ose payoneer, por që google të kryhej pagesat.
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  payoner gjithmon vonon neser mas ores 13:00 ikem lekt ne accounta :D
   
 9. Aleksia

  Aleksia Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetjee a mund t pyes dicka ?
   
 10. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  po ?
   
 11. Aleksia

  Aleksia Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Sa subscribers duhet te kem ne youtube dhe sa views qe ta bej monetize ? Edhe dicka , a ja vlen te merrem me youtube , ka perfitim te mire ??
   
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Duhet të kesh 1k subscribe dhe 4k ore. Për viwes nuk është problem, mund të kesh edhe vetëm një.
   
  Aleksia pëlqen postimin.
 13. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  po ja vlen me u mirr shum krejt nvaret ideja dhe puna nese punon me views usa 1m views ke 4k euro mesataren
   
  Aleksia pëlqen postimin.
 14. Aleksia

  Aleksia Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Edhe dicka ! Kam dy insta me 5K followers !
  Ate linkun qe del Swipe Up ne story si ta nxjerr ? Qe te hedh linkun e youtubes
   
 15. Aleksia

  Aleksia Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Faleminderit
   
 16. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mos e devijo temen , po po te pergjgjem duhet ti kesh mbi 10mije followers qe te shfaqet swipe up links .
   
  Aleksia pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...