1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pagesat e Adsense ne bankat shqiptare

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga albani99, 21 Nëntor 2018.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  N varet ka munsi , ndoshta edhe selit e payments jan te ndame disa usa disa dublin . po besoj qe do behen tek te gjithe
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  939
  Pëlqimet:
  649
  Pikë nga trofetë:
  173
  Prej dates 21 deri me daten 26 procedohen pagesat kshtu qe mos e vrit mendjen se te hanen dalin.
   
  getrich pëlqen postimin.
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mu me date 22/11 ora 14:00 me eshte bere pagesa tani i bana transfer me ebanking per ks dje hala skan ardhe 1 deri 3 dite kish mundesi me vonue
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  E shtune e dille prandaj vonohen se normal per 12 or bohen
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Gjithve n procesim i jan futur pagesat me 21 , po sigurisht shkaku i festave ne USA .
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  939
  Pëlqimet:
  649
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje per gjithe juve sapo morra nje pergjegjie nga nje Gold Expert Member nga Google rreth vonesave te pagesave kjo ishte ajo qe tha ai.

  [​IMG]
  Pritet qe diten e hane te kryhen pagesat , pasi qe paska festa ne USA siq ju thash edhe me lart.
  Klm te gjithe
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk arrij të kuptoj pse gjithë ky diskutim. Nga momenti që nuk keni marrë asnjë veretje dhe asnjë mesazh nga Adsense, përse shqetesoheni?
   
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shpresojm se sot do ju behen pagesat .
   
 9. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kjo ka qene idea e autorit te postimit, qe ti mos me arrite me kuptu :)
   
  Elira, getrich dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 10. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pasi jemi tema e pagesave , per here te pare mora nje pages me transfer online nga Raiffeisen Al ne BKT Ks por mu dok si shume me kishin ndal dmth shumes 535 - 15 komision total 520 eshte nisur per Bkt ks por ketu sot pash qe 495 - 10 komision vete 485 kishin arritur smujta me kuptue pse qysh tek , mora pasqyrat ebanking
   
 11. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  939
  Pëlqimet:
  649
  Pikë nga trofetë:
  173
  ke marr pagese nga adsense sot ?
   
 12. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  A ka marr ndokush ende pagesa a jo ?
   
 13. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo akoma juve?
   
 14. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Jo ende nuk jen bo completed.
   
 15. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  nese nej kujt i bohen let tregon ketu
   
 16. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  939
  Pëlqimet:
  649
  Pikë nga trofetë:
  173
  Poashtu edhe ktej ende jo ska ndodh kurr kshtu.
   
 17. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Per qudi vlla, po shpresojm qe sot ose neser bohen completed inshallah.
   
 18. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  sdi qka o ka bohet , veq nese jon tu dasht me bo nej nryshim , ose nej gift per krejt publisherat
   
 19. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pagesa nga adsense me eshte bere me 22 por ebanking al ks njahit si me check komisionet fiks 50 eu mi ndalen veq perparesia qe paret xhep me shpejt
   
 20. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  interesant vetem ty tu ka bo , qenke me fat vllai .
   

Shpërndaje faqen

Loading...