1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pagesat e Adsense ne bankat shqiptare

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga albani99, 21 Nëntor 2018.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Dashta me dite se a fillojne sot pagesat e Google Adsense ne bankat shqiptare, pasi qe deri me tani kam marr me qeka pagesat .
   
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Me daten 21-22 bohen zakonisht brenda 24-48 orve i ki ne llogari .
   
  albani99 pëlqen postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  943
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  173
  Me date 21 bohen bagesat nga google ne date 22 i ke ne bank.
   
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ndoshta brenda dites bahet pagesa se deri tani ska sen "
  We'll send your payment once your payment threshold is reached

  "
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  943
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  173
  Per me marr pages duhesh spaku me i pas 70euro ne llogari , ja pagesa ime shembull
  [​IMG]
   
 6. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po edhe te une qenka be Pending se vetem te Payment kam shiku ndersa jo te Transactions

  [​IMG]
   
 7. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sa traffic ke nmuaj qe arrin te kapesh 3k euro??
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  943
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  173
  Miniumi im eshte 2500-Max 6000 ne muaj trafik kam 100k daily ne te gjitha faqet.
   
 9. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  Se kuptova vlla. 2.5m deri ne 6m???
  Trafikun e gjeneron nga Facebook, apo edhe me SEO dhe te vijne nga Google search
   
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  943
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  173
  Fitimet thash min i kam 2500euro max 6000euro muaj , kurse trafikun vetem SEO , google :)
   
 11. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  a ju kan bo pagesat sot a dje ne ads ?
   
 12. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Jo vlla pagesat ende jan Pending zakonisht bohen me 21 amo ksaj here hala Pending jon.
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  ka munsi qe sot ose neser bohen besoj
   
 14. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Kur te del keshtu don te thot sigurt pagesa dot e kryhet, sepse te un prej pardje kshtu qendron por sme ka ardh njoftim qe u kry pagesa.
   
 15. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  943
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  173
  Edhe mu ende sme ka ardh por ne USA esht feste me duket eshte dita e falenderimeve.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 16. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pending jane te gjitha pagesat.
   
 17. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me siguri qe kto dite jan disa festa prandaj ka vonime se te askush sjon bo . kujt ti bohen let tregon ketu
   
 18. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mos thuaj kot të gjitha. Si e kam referuar mua nga një llogari u bë pagesa më dt 21, më 22 doli në bank. Kurse nga një tjetër nuk është kryer akoma. Dhe nuk është as pending
   
 19. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  fest o kto dite ne usa , se askujt tjeter sju bo pagesa vetem ty .
   
 20. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ka qe ju ka be pagesa po jan nje perqindje shum e vogel, nje shokut tim ja kan kry pagesen me daten 21
   

Shpërndaje faqen

Loading...