1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pagesa per perkthim te filmave?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Fb56, 13 Janar 2017.

 1. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  sa kerkon dikush me i perkthy disa seri? jan thjesht personale nuk publikohen askund.
  Nuk e di mire anglishten, nuk eshte ende ai film ne gjermanisht e keshtu sun po pres me shiku :D
  seria eshte e gjate rreth 40min
  nese ka kohe e deshir dikush me lajmroni ne privat dhe cmimin
   
 2. AstritKS

  AstritKS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po jo brw vlla ska shanca teorike ata me i marr 24.000 euro ne muaj , playerat nuk pagujn shumica , kta jan te hostuar ne playerin kryesor ne Openload i vetmi ky qe pagun ndersa tjert qysh e di une nuk pagujn ..
  Edhe normal reklama kan ama me i bo 24.000 euro ne muaj ska shanca ..
   
  Fiksohu pëlqen postimin.
 3. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,090
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  113
  Po si s'ska shance o vlla, vetem shiko ne Alexa se cfare ranku kane:
  [​IMG]
  E para kjo, pastaj nqs marrin 100K vizita ditore ma merr mendja qe i bejne aq fitime ne nje muaj...
  Ndoshta jo 24K po tek +10K ma merr mendja i marrin ne muaj
   
 4. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Deri ne 41k $ i shkon muji ktyne , qysh pi sho do kalkulime qe ja kan bo disa website .
   
 5. Fb56

  Fb56 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  E 24 ne albania more plus hostat pagujn mire boll jan mo marr 15 000 ne muaj!
   
 6. Fb56

  Fb56 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kontakt ne pm
   
 7. Burim89

  Burim89 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  astrit dmth krejt filmi perkthyimi 7 euro a
   
 8. AstritKS

  AstritKS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po me 1200 rreshte.
   
 9. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,090
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  113
  Nese ka nevoj dikush per perkthime filmash ja bej une.
  Per serialet marr 6 euro ndersa per filma marr 8 :)
   
 10. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
  I marrin vella si nuk i marrin ata kan mbi 100k Visita ne dite dhe fitojne nga playeri,popunderat plus dhe reklamat si banner fitojn dhe me shume se 24.000$ ne muaj
   
 11. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ku po bazohesh ne kto fitime ? sepse un jam i interesum me hap nje webfaqe per filma me titra shqip dhe jam tu desht me marr informata se sa fitojn kta nga filmat?
   
  Fiksohu pëlqen postimin.
 12. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  864
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  po veq 1 filme shiku mas pakti ki mi kliku 3-4 reklama nga click jack qe perdorin, tash llogarite nese veq 10k ne dit shohin ni film apo serial, pastaj short link ne website hoste tjera per ta pa filmin, besoj se e kupton
   
 13. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  a munet dikush mem tregu pra, se nga paguhen filmat , ose nqfar lloj adsense , qe pi marrin ka 24K n mujt ? edhe pse po duhet shum Vler e madhe 24 mij mu pagu per nje muj, un e di qe i ka dikun trafik ditor ,80mij njerz ama prap se prap eshte shum 24 mij per nje muj
   
 14. Fb56

  Fb56 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po ti nese e din qe i ka 80,000 vizitor ne dite llogariti 31 dite te plote sa e sa njeri hyn e jau klikon reklamen marrin para hosti ku e vendosin filmin marrin para nga shortlinqet, marrin para nga banerat nga adsense ?
  31 dite mo plako dhe perkthyesi 5 euro

  Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
   
 15. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  a munesh mem tregu ku po i kqyr qato kalkulime se po jam i interesum me dit edhe un nese se ki problem
   
 16. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  kjo oshte teper e pa drejt 5 euro , e aj prej ni filmi ku me dit sa i ka fitim , e a je i sigurt qe merr pare edhe nga hosti nese ke trafik shum a ?
   
 17. Fb56

  Fb56 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po openload.co i paguan viewsat per videon e uploaduar tek webi i tyre sado pak mirpo kta kan vizitor dhe ja vlen?
  Filmi nuk postohet tek webi i filma24 pasi qe deri me tani do ishte mbyllur nga copyrights.

  Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
   
 18. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  2700 filma total ne filma24, 2700x5= 13,500 euro total , sosht pak per pun online sepse shum njerz qe punojn pun fizike as qato si fitojn nks
   
 19. Fb56

  Fb56 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Epo qfare po them nuk e di

  Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
  Ne te vertete nuk eshte aspak pak fare tu fitosh 13500, mirpo 5 euro eshte diqka
   
 20. Fb56

  Fb56 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mire tani kushdo qe e sheh qe ka ndonje web me kontaktoni ne pm dhe behemi grup dhe e fillojm kete pune me seriozitet maksimal pse jo te fitosh aq para ja vlen ne qoft, kush do qe ka web apo ka mundesi ta hap me kontakto ne pm ne fillim perkthimet e filmave i bejme falas pastaj paguhemi(

  Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...