1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë pagesa nga Skrill ne kosove

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga leorantz, 28 Qershor 2018.

 1. leorantz

  leorantz Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prsh. kam disa para ne skrill por nuk po mundem ti dergoje ne Kosove sepse nuk ma pranon bank account as karten. a ka ndonje menyre qe mundem mi dergu parate ne llogarine time bankare ose ne paypal?
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,056
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  83
  Visa Elektron te Raifaisen e kam un ne Skrill ma ka pranu, per tjerat lloje te kartelav ose bankav nuk e di
  Per me i dergu ne PayPal nuk e di a te lejon me i bo send, po nese mun ateher boni exchange prej Skrill ne PayPal
   
 3. leorantz

  leorantz Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  e kam kartelen nlb po nuk pe pranon. depozita mundem me ba a terheqje nuk mundem. a di ndonje exchange qe funsionon?
   
 4. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  @leorantz munesh me shku nbank cilendo edhe me ju thon bomani kartelen per pagesa edhe pranime pagesav online pagun 1 Euro edhe ta jepin ni kod edhe tkryme e ki <3 <3
   
 5. beharst

  beharst Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a osht tut bo tasht?
  nese jo kontaktom pm mujm met ndihmu
   

Shpërndaje faqen

Loading...