1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë pagesa nga Skrill ne kosove

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga leorantz, 28 Qershor 2018.

1. leorantz

leorantz Anëtar

Postimet:
    5
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    3
    Prsh. kam disa para ne skrill por nuk po mundem ti dergoje ne Kosove sepse nuk ma pranon bank account as karten. a ka ndonje menyre qe mundem mi dergu parate ne llogarine time bankare ose ne paypal?

wolf_mc12 pëlqen postimin.
  2. ano0n

ano0n Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,056
    Pëlqimet:
    102
    Pikë nga trofetë:
    83
    Visa Elektron te Raifaisen e kam un ne Skrill ma ka pranu, per tjerat lloje te kartelav ose bankav nuk e di
    Per me i dergu ne PayPal nuk e di a te lejon me i bo send, po nese mun ateher boni exchange prej Skrill ne PayPal

3. leorantz

leorantz Anëtar

Postimet:
    5
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    3
    e kam kartelen nlb po nuk pe pranon. depozita mundem me ba a terheqje nuk mundem. a di ndonje exchange qe funsionon?

4. AlboX

AlboX Anëtar

Postimet:
    26
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    13
    @leorantz munesh me shku nbank cilendo edhe me ju thon bomani kartelen per pagesa edhe pranime pagesav online pagun 1 Euro edhe ta jepin ni kod edhe tkryme e ki <3 <3

5. beharst

beharst Anëtar

Postimet:
    3
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    a osht tut bo tasht?
    nese jo kontaktom pm mujm met ndihmu

Shpërndaje faqen

Loading...