1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pagesa ne payoneer prej ad breaks

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga An95, 22 Nëntor 2018.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  A t'bon me bo withdraw n'kart vlla se un e kom pas me Mastercard nuk mka bo withdraw mkan thon qe veq visa bon amo kur kom shku n'raiffeisen per me apliku per Visa electron mkan thon qe sjem tu i perdor mo vetem MasterCard ka tash?
   
 2. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  N'mastercard nuk ta pranon paypal veq visa po mos kqyr veq nbanken raiffezen bank po ki banka tjera plot kqyr cila te ka visa edhe hape e ja qet paypal...
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Jo me pranu ma ka pranu po vetem kom pranu pagesa me bo withdraw n'Mastercard spo mujshe, cilen bank ma sygjeron vlla un kom kart edhe nTEB amo mastercard osht edhe ajo a bon me bo kerkes per Visa te ta, a bojn problem me paypal ose naj bank qe ti e perdor qe sbon probleme?
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Un e kom Raiffezen Bank edhe NLB Bank qe skom problem Visa i kom dyjat...
   

Shpërndaje faqen

Loading...