1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pagesa ne payoneer prej ad breaks

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga An95, 22 Nëntor 2018.

 1. An95

  An95 Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ju kan ardh pagesat prej ad break ne payoneer najkujt
   
 2. lamre

  lamre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Qysh po doket kerkush hiq spaska pranu pagese ne payoneer.
   
 3. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  po a ju ka dal paid? deri ka i 26 sdalin ne payoneer
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Ka e more kit info qe po thu ka i 26 se as mu smi ka qit paret paid fb i ka bo amo n'bank n'payoneer $ skan dal...
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po mu me kan dal me daten 19, eshte cudi me kan dal 2 jav pasi ma kan mbyll fb profilin, fan pagen me ad break..veq kur bash ne gmail se u kry pagesa .
   
 6. lamre

  lamre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pse ti mbyllen o vlla
   
 7. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  E ki fjalen me ad breaks ? Se do qe i kan pas me paypal i kan dal amo na me payoneer usa sna kan dal njoh shum persona qe sju ka dal fakturen edhe paid jon bo po nbank sjon dal e ku osht problemi nuk pe di...
   
 8. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  paypal mkan dal date 16 mu , nbaze te pervojes vite me heret me payoneer perher pagesat date19-22 deri nga 26- 28 nuk i qitke payoneeri.
   
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po me ad breaks me kan dal paret ne bank me daten 19 e kan kry pagesen te un edhe ne bank i kam terheq.
   
 10. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Contryn si ja ki lan edhe te payments si ja ki lan ? Qudi njoh shum persona qe sju kan dal paret edhe mu qashtu akoma sum kan dal...
   
 11. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Po shpresoj pro qe po i qet per qat arsyje spo guxoj as me prek payments me ndryshu se muji tjeter erdh e me prek tani sdalin paret si bon paid fb mi vonon 1 muj po pres pro mos po i qet se qofse si qet duhet me ndryshu payments
   
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Payonner USD
   
 13. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Amo contryn tdhanat e pata fjalen jo te payments
   
 14. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
 15. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pytje jashtë teme,
  Si keni qene me reach kto 2,3 ditet e fundit???
  Se faqet e mia tfjithat kan renie shume te madhe, gati 95% ose më shumë...
  Ka njeri tjeter si une, apo jam i vetem
   
 16. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Ta ka pranu contryn si maqedoni se un i kom jep united kingdom e te payments united stades
   
 17. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  si eshte e mundur ne faqe country maqedoni me lane edhe me te pranu kur maqedonia nuk eshte ne list qe e supporton ad break?
   
 18. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  767
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  po
  ne website kam marr mbi 5k klikime tash 20 :D
   
 19. Faton salihu

  Faton salihu Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Djem a me shti payonnerin ne ad break a pju dalin paret edhe qka osht payoner usa se une e kom payonerin e rigjistrum si kosoves ju lutna ndihmomeni
   
 20. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Jo mos e shti se nuk ti pranon paret payoner ma mir qile paypal edhe n'paypal kartel bankare e shtin t'kosoves nuk ki problem kurr...
   

Shpërndaje faqen

Loading...