1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pagesa Instant article ne kosov

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Vaalmir1, 12 Janar 2019.

 1. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje antar, a ka najnjo qe osht tu marr pagesa ne banka te kosoves pej instant article

  Dmth a osht tu i qit sigurt,

  nese po cila bank ma saktesisht
   
 2. Vilispici

  Vilispici Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po vlla,
  t

  Në Procredit dalin sigurt, edhe në banka tjera pranohen pagesa. Krejt puna eshte nese vet sistemi i fb-se e pranon si mënyrë pagese.
   
  Vaalmir1 pëlqen postimin.
 3. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vella qysh me lidh nje fan page me instant article , jam nga prishtin , nese mun pak a shume me ma shpjegu ,me cfar shteti, cfar banke dhe pak a shume sa jan fitimet per views ne video 1-2 minutshe flm shume
   

Shpërndaje faqen

Loading...