1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur pagesa e ad Breaks

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Amiri778, 8 Maj 2019.

 1. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kush munet mem kallzu , qfar date dalin pagesat prej Ad Breaks , normal nbank account
  ose qfar date bahen paret pending ?
   
 2. Best Answer:
  Post #4 by Da Dimy, 9 Maj 2019
 3. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Amir, parate behen pending nga data 5 deri ne daten 8 duhet te gjithe pagesat te perfundojne ne PENDING, kurse qe te dalin ne gjirollogari mund te dalin nga data 17 deri ne daten 21, po flas rregullisht mua qe me ka ndodh keshtu. Mirembetsh.
   
 4. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  ok flm shum , nuk po di ku me hi qe me kqyr a jon dal pending ?
   
 5. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  Ja si ne foto :

  [​IMG]
   
  Amiri778 pëlqen postimin.
 6. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  po mir , shumm flmm
   

Shpërndaje faqen

Loading...