1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Packet Tracer Ushtrim

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Algangz, 19 Mars 2020.

 1. Algangz

  Algangz Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje
  Kam nje detyre ne Cisco Packet Tracer dhe doja nje ndihme kush mundet me mdihmu me e zgjidh
  Skemen e mepoashtme me duhet ta bej ne ciscoPacketTracer
  [​IMG]
   
 2. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shoki a ban me ta ba nje pytje ty ??
  a e ke detyre per CCNA, dhe a e ke provu ndonje ushtrim ti vet me ba ???
  nese e ke provu a mundesh me tregu deri ku ke arrit me punen ti, edhe nese ke ngec dikund e shikojm mundesin me te ndihmu si me vazhdu edhe me gjet zgjidhjen!
  se po me doket disi e pa kuptimt, ti me postu detyren edhe ne me u angazhu me zgjidh problemin kurse ti me mare ne te gatshme!
  hajde me tmira.
  a.z
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  813
  Pikë nga trofetë:
  193
  Shum e thjesht kjo pune eshte Aktivizo portet se pari pastaj perdor formulat N=2n / N=2n-2 , me sa po shoh un paska shum hoste te merr kohe koncentrohu shum e thjesht eshte.
   
  @science pëlqen postimin.
 4. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  ehh beje vet qe te mesohesh crendesi ka te ta zgjidhim ne
   

Shpërndaje faqen

Loading...