1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Packard Bell Mouspad si funksionon

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 10 Maj 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  748
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  Packard bell maus pad si ban Modeli eshte MS2397
  Po ju tregoj qa kam tentu e kam kthy 8.1 si ban jame shku ne bios nuk figuron kerkun touch pad ne driver nuk nihet qfar mundet me pas ?
   
 2. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Mos ke shtypur f6 gabim eke deactivizuar shtyp perseri per ta aktivizuar.
   

Shpërndaje faqen

Loading...