1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pa pagesë XEvil njeh 99% të llojeve të captcha

Tema tek 'Depo' e hapur nga Borodin, 25 Shtator 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Borodin

  Borodin Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Të nderuar webmasters!

  Ekipi i BotmasterLabs ka kënaqësinë të paraqesë një version falas të programit legjendar XEvil (pjesë e kompleksit "XRumer").
  Programi është në gjendje të njohë shumicën dërrmuese të ekzistuese në botën e captcha, duke përfshirë edhe më kompleksin -
  Google, Yandex, Hotmail (Bing), Captcha.Com, Solve Media, VKontakte, Facebook dhe mbi 8,400 të tjerë.

  XEvil që nga fillimi i vitit 2017 është lider i padiskutueshëm në tregun e softuerëve për përpunimin automatik të captcha,
  dhe tani të gjithë mund ta shohin atë falas! :)
  [​IMG]
  Shkurtimisht rreth programit:

  1. Inteligjencë e fuqishme artificiale: programi "XEvil" di më shumë se 8400 të ndryshme
  llojet e captcha, duke përfshirë ato të njohura si Google Captcha, Yandex Capcha, SolveMedia, VKontakte-captcha,
  Captcha.Com, Facebook-CAPTCHA, Ucoz-CAPTCHA, DLE-CAPTCHA dhe shumë të tjerë

  2. Shpejtësia e lartë dhe saktësia e njohjes: me një shpejtësi prej 0.01 sekonda për imazhin (për Demo - 1 sek),
  XEvil është në gjendje të njohë me saktësi të lartë çdo captcha, pavarësisht nga kompleksiteti i tyre,
  shtrembërim, zhurmë, font, ngjyrë.

  3. Ndërfaqe e thjeshtë - edhe studenti mund të kuptojë: vetëm 3 butona kryesore të kontrollit
  ju lejon të lidhni programin për të njohur captcha për një gamë të gjerë programesh,
  si SEO / SMM, dhe programet e analytics, mbledhjen e informacionit, regjistrues të llogarive, etj.

  4. Fleksibiliteti në përshtatjen për nevojat tuaja: logjika e programit është shkruar me një thjeshtë
  gjuhë Lua, përmes së cilës një specialist mund ta personalizojë programin për detyrat e tyre specifike.
  Po në lidhje me ReCaptcha-2 (Google ReCaptcha-2)?]
  [​IMG]
  Po, dhe Rekapcha-2 ne gjithashtu mundëm, në XEvil 4.0 + RCModule
  shkarko programin ( edit: staff )
   
  Last edited by a moderator: 30 Shtator 2018
 2. Borodin

  Borodin Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  422
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  73
  oooh yee lets download it :D but huu? is it okej that it is downloading stuff in the back from :
  Code:
  make.campzephyr.host
  and enabling my rdp too ?
  Code:
  HKLM\SYSTEM\CONTROLSET001\CONTROL\TERMINAL SERVER"; Key: "TSUSERENABLED"
  btw are those 4 u importang ?
  Code:
  [config1] a=0b78819a318956abe614431bd4322e38 [config2] a=6a0b4447e005f2d5f7f097f2880b3021 [config3] a=3e6a8f6c0a0df8290e094069f3f50356 [config4] config11=b2d9888b72bfcca8405ab58e4657f151 config12=3e6a8f6c0a0df8290e094069f3f50356 config13=0b78819a318956abe614431bd4322e38 config14=6a0b4447e005f2d5f7f097f2880b3021 config15=7b837bae9da5f030fb2c188273d76315
  and why alle the traffic base64 encrypted :D
  Maybe scan it? yes at vt
  Code:
  https://www.virustotal.com/#/file/b664705edf18bf2687205d698283f3500f509f755af39fa1dd176195971a22b9
  pse po perhap Malware ? Mos e downlodoni njerz osht Trojan Downloader merr afer 12 programe malware te ndryshme ( krejt jon submited ne VT for sure ) @staffi BAN please edhe trash this thread
  Code:
  https://www.malwares.com/report/ip?ip=54.88.21.193
   
  Blerim R., sp0nTeX, Gjer.g dhe 5 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...